Baník FCB

Bike fun international s. r. o. 

Boxing klub Poruba

Přírodní bydlení

Ulita interiér

Město Frenštát p. Radhoštěm

Mountain Jazz Project

Na volné noze

Naše Beskydy

Traso s.r.o.

Irish Cultural festival

ZUŠ Frenštát p. Radhoštěm

a další

Tomáš Gardelka mi zpracoval portrétní fotografii pro mou webovou prezentaci, pro média a pro můj profil. Velmi si vážím jeho rychlé, precizní, kvalitní a spolehlivé práce. Jako fotograf umí výborně odhadnout požadavky klienta a přizpůsobit se jim. Tomáše Gardelku vám velmi doporučuji.

PhDr. Vojtěch Bednář - sociolog, manažerský a mediální poradce, lektor, pedagog a spisovatel

Tomáš je úžasný člověk a vynikající odborník s důsledným přístupem k životu i k práci. Je radost s ním cokoli tvořit a realizovat.

PhDr. Vladimír Vondráček, Ph.D.    ředitel ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

Tomáš nám nafotil svatbu, která byla úžasná, a fotky dokázaly atmosféru umělecky zachytit. S výsledkem jsme byli nad míru spokojeni, stejně jako s naší celkovou spoluprací. Takže opravdu obrovská spokojenost, vše profi a kvalitně. Doporučujeme.

Sandra a Zdeněk Štěpánkovi

Focení se obvykle vyhýbám a na prohlížení fotek si taky moc nepotrpím. Raději si uchovávám vlastní vzpomínky na prožité události a navštívená místa, byť se časem zkreslují. Tomáše jsem ale požádala o neformální fotografie naší netradičně tradiční svatby a jeho obrázky skvěle vystihly veselou a radostnou atmosféru celého dne. K těmto fotkám se budu ráda vracet, zachycují emoce a náladu každého okamžiku zcela věrně. Díky!

Nikola a Jiří Krpešovi

S Tomášem mám velmi dobrou zkušenost, je to odborník a velmi příjemný chlapík :) Poprosila jsem ho o hodnocení mé fotografické tvorby a rady jak se zlepšit na profesionální úroveň. Díky němu jsme si mohla vyzkoušet focení v profi ateliéru i s jeho odborným vedením. Poradí, pomůže, je ochotný a ví o čem mluví, mohu tedy jedině doporučit.

Denisa Vlková     denisavlkova.cz

Chtěli bychom tímto vřele doporučit Tomáše jako svatebního fotografa. Maximálně se vžil do všeho, co jsme si na naši svatbu vymysleli, jako slaňování při nástupu na obřad, dosti akční jízdu z obřadu s x-tým předjížděním či dortovou válku. Dokázal skvěle zachytit tyto momenty a zároveň je proložit i romantickými fotečkami, které seskupil do výsledné úžasné slideshow, která byla krásným průletem celou svatbou nádherným romantickým způsobem. Zároveň skvěle zapadl a dokázal si vše klidně zorganizovat, což při 100 lidech nebylo nic jednoduchého... Moc děkujeme a doufáme, že jeho služby ještě někdy využijeme :-) 

Šárka a Robert Švecovi

Tomáš pro mě nafotil jak produktové, reklamní fotografie, tak fotografie pro soukromé účely. S výsledky focení a spolupráce jsme byli nadšení. Fotografie od Tomáše jsme používali pro různé webdesignové účely, kde splnily maximální umělecký dojem. Spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. 

Jiří Grošaft   11studio.eu

Dne 14. dubna 2012 jsme vstoupili do svazku manželského a pro zachycení vzpomínek jsme si vybrali fotografa Tomáše Gardelku. Vybrali jsme si ho především proto, že dokázal skloubit profesionalitu a kamarádský přístup v průběhu focení. Před samotným svatebním dnem jsme se s Tomášem několikrát setkali, prošli místa, kde bychom se chtěli fotit, konzultovali různé možnosti a po vyslechnutí drahocenných profesionálních rad jsme vše naplánovali s předstihem, tak, aby svatební den byl co nejkrásnější. Ve svatební den pak vše probíhalo bez problému a dle našich představ. Po shlédnutí fotografií z průběhu celé svatby jsme byli velmi nadšeni. Fotografie se nám i našim blízkým velmi líbily, a proto s klidným svědomím můžeme Tomáše doporučit dalším, nejen zamilovaným. Tome, moc Ti děkujeme :) 

Terka a Jirka Votočkovi

Tomáš Gardelka mi udělal profesionální portrétní fotografii a v červnu 2010 fotil na našem srazu nezávislých profesionálů ve Valticích. Obdobné služby poskytl také několika dalším profesionálům z mého okolí, vždy k naprosté spokojenosti. Na Tomově práci se mi líbí hned několik věcí: 1) má talent vystihnout ten správný moment pro stisk spouště, 2) umí výborně zabrat prostor a zachytit atmosféru dění, 3) vlastní kvalitní fototechniku, 4) nepodceňuje zpracování v počítači, 5) je to perfekcionista, který si hraje s každým detailem a vždy usiluje o dokonalý výsledek. Jeho fotoslužby mohu každopádně vřele doporučit jednotlivcům i firmám. 

Robert Vlach    podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze